3ο Φεστιβάλ Πολλής Μουσικής @ Six D.O.G.S.

Ο τίτλος τα λέει όλα… μιλάμε για ένα 3ήμερο με ΠΟΟΟΛΛΗ μουσική!!!

Για 3η χρονιά, δεκάδες νέες μπάντες, μουσικοί, DJs, και άλλοι καλλιτέχνες (75 στο σύνολο) θα εμφανιστούν ζωντανά από αύριο 22/5 έως  24/5 στο six d.o.g.s.

Πάρτε μια βαθιά ανάσα και δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η μέρα – Πέμπτη 22 Μαϊου

GIG SPACE

19.00-19.45 Sounds Like Barley
19.45-20.30 The Cave Children
20.30-21.15 Duoyu
21.15-22.00 Panda Blue
22.00-22.45 Nefeli Walking Undercover
22.45-23.30 Daphne And The Fuzzz
23.30-00.15 Μαριάμπας
00.15-01.00 Chewing Gun
01.00-01.45 The Titanics
01.45-02.30 Lemons and Marigold
02.30-03.15 Σκυλοκαυγάς
03.15-04.00 Eggs & Bacon

PROJECT SPACE

20.00-20.45 Βασίλης Λεγάκης
20.45-21.30 Lara Eidi
21.30-22.15 Lip Forensics
22.15-23.00 Vergessenheit
23.00-23.45 TheMute
23.45-00.30 Βρωμόφωνα Καθίκια
00.30-01.15 Trashy Cord X Hawk Haven
01.15-02.00 Τα Όνειρα της Βασούλας

THE BAR

22.00-00.00 Έκτορας
00.00-02.00 Σοφία Γεωργοβασίλη
02.00-04.00 Lily Truble
2η μέρα – Παρασκευή 23 Μαϊου

GIG SPACE

19.00-19.45 The Gang
19.45-20.30 Παύλος Ι. Παυλίδης
20.30-21.15 Ανθρωποειδές Κασσετομηχάνημα
21.15-22.00 Dr. Atomik
22.00-22.45 Berlin Brides
22.45-23.30 Χρήστος Λαϊνάς
23.30-00.15 Night Shift
00.15-01.00 Cpt. Νέφος
01.00-01.45 Pop Eye
01.45-02.30 Χωρίς Περιδέραιο
02.30-03.15 The Tenement Rats
03.15-04.00 Microondas / Ηλεκτρικός Εκκλησιασμός
04.00-04.45 Anal Veritas
04.45-05.30 Moan
05.30-06.15 Laternative

PROJECT SPACE

20.00-20.45 Δάφνη
20.45-21.30 Costinho
21.30-22.15 Άρης Διαμαντής
22.15-23.00 Στέλιος Γιαννουλάκης
23.00-23.45 Αγόρι Γιώργος
23.45-00.30 Όρη
00.30-01.15 Wham Jah
01.15-02.00 Άλλος Κούπερ

THE BAR

22.00-00.00 Sanity Assassin
00.00-02.00 Comte De Bad’Jan
02.00-04.00 Τζούλιαν Μοράν
3η μέρα – Σάββατο 24 Μαϊου

GIG SPACE

19.00-19.45 Στάθης Ντόβας
19.45-20.30 Tilemachos Moussas
20.30-21.15 Sigmataf
21.15-22.00 B-sides
22.00-22.45 Ion
22.45-23.30 Τεφλόν
23.30-00.15 Sissy Rada
00.15-01.00 Empty Frame
01.00-01.45 Stereovoid
01.45-02.30 Άκης Σίνος / Στράτος Μπιχάκης
02.30-03.15 Mr. Can’t Find
03.15-04.00 Lord Byron
04.00-04.45 Αρμαντήλερ στην Ομόνοια
04.45-05.30 Felizol and The Boy
05.30-06.15 Ξημερωμένοι

PROJECT SPACE

20.00-20.45 Αντρέας Μητρέλης
20.45-21.30 Γεωργία Καρύδη
21.30-22.15 Violet Louise
22.15-23.00 Opsis
23.00-23.45 Αναστασία Παπαθεοδώρου
23.45-00.30 Georges Jacoteu / Χάρης και Έρη
00.30-01.15 Ethereal Movement
01.15-02.00 Στέργιος Σκώτος

THE BAR

22.00-00.00 Triple Bath
00.00-02.00 Kostas Fountas
02.00-04.00 Calamity Jane

 

Οι πόρτες ανοίγουν στις 18:00 / τα live αρχίζουν αυστηρά στις 19:00

ΕΙΣΟΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΗ